sobota, 19 stycznia 2013

this is it ! ♥

Czeeeść !

Humor jak najbardziej dopisuję . Piszę sobie z kilkoma morkami , dobry wieczór , puki co ,dobry week. , oby tak dalej ! No ,ale zacznę od początku . 


Piąteczek : 
Początkowo mijał nudno . Wszyscy w szkole , ja w domu , brak zajęcia , norma . 
Za to popołudnie nabrało kolorów : ) Na początku po zeszyty do Angeliki . Pogadałyśmy chwilkę ,tyle czasu Jej nie widziałam , dobrze zobaczyć tą mordkę : * 
Przewinęli się też chłopcy ,ale to taka krótka chwilka ,że nie zdążyłam nawet dowiedzieć się co u nich . 
Wróciłam ,szybie pakowanie i bam ! Spontaniczna nocka u Oli ;-) Ok. 17 byłam już u Niej . Hahaha , grałyśmy sobie w pytania , jeśli odpowiedziało się źle , badum ! jajco na głowę xD ciekawie , takie rzeczy tylko u nas ! 
Resztę wieczoru przegadałyśmy + oglądnęłyśmy Super Zioło xd Trzeba było nadrobić te dwa tygodnie ! Dobrze się bawiłam ,ciesze się ,że tak wyszło ,bo pewnie obie muliłybyśmy w domu . 
Sobota : 
Rano śniadanie , potem youtube , ok.14 dziadek po mnie przyjechał , wróciłam do domu , po kserowałam zeszyty Go zobaczyć : ) 
Potem dołączyła do nas Jagoda i meczyk na OSiRze , krótki ,nasi wygrali 3:0 , yea ! Miałam nie iść ,ale zmieniłam zdanie i nie żałuję . Oczywiście Ola też była i było świetnie , tyle czasu kisiłam się w domu , właśnie taki wieczór był mi potrzebny , dobrze Was mieć ♥
Powrót z meczu równie śmiechowy . Pomysł Jagody żeby połazić po stawie był całkiem dobry . Oczywiście byłam najbardziej ośnieżona ,ale trzeba korzystać puki mamy śnieg !
Poszłyśmy z dziewczynami do mnie , na chwileczkę . Potem miasto , kaufland , bieda .. obżarstwo , jedyna wada takich wypadów ;_; Potem u Oli , do brzuszka wpakowałam jeszcze pizzę , raz nie zawsze . O 21 byłam już w domu . Krótka pogawędka z mamą , poćwiczyłam , wykąpałam się , jest git . 

Po takich dniach widzę jak wielki skarb posiadam ,mając takich przyjaciół . W dodatku tak liczną grupkę . Dziękuję ,że jesteście kolejny raz , trudno by było żyć bez Was ♥

Co do najbliższej przyszłości ? 

Pierwsza ,najważniejsza rzecz MUSZĘ SIĘ KONIECZNIE SPOTKAĆ Z KASIĄ ,BO TAK STRASZNIE MI SIĘ TĘSKNI ,ŻE UJ*BIĘ ! mam nadzieję ,że pierwszy weekend ferii spędzę właśnie z Nią obok ♥
W tym tygodniu chciałabym już rozplanować mniej więcej grafik zdjęć w ferie , mam kilka chętnych ,nie wiem jak to wszystko ułożyć ,żeby pasowało . Muszę mieć też czas dla siebie , nie mam zamiaru robić zdjęć przez calutkie ferie . 
Muszę się wziąć za ogarnianie materiału ze szkoły . Aż się boję ! W środę spr. z WOS'u , w pon. ma być coś z niemca .. wyczytałam też coś o chemii , tzn. doświadczenie - super !
W czwartek zwalniam się szybciej ze szkoły , Jago może mi potowarzyszy . Wybieram się do lidl'a ,bo spodobała mi się oferta , ale o tym później . 
Dobra kończę ,czas pogodzić się z powrotem do normalnego życia ucznia gimnazjum , ale dam radę ! Obym tylko nie została przyciśnięta do książek na calutki tydzień .. chyba bym umarła ! 

B.R.O - High School , cała płyta , mój narkotyk normalnie ♥

1 komentarz: