poniedziałek, 29 października 2012

and how can you get along ..

hej ! jeśli chodzi o mój nastrój wiele się nie zmieniło . dalej coś boli , boli bardzo mocno ! dzień spędzony miło , bardziej popołudnie . w szkole 5 godzin , dałam radę . jutro 6 i wolność . zrobiła nam sprawdzian z niemca , super . trzeba się pouczyć na poprawę . ogółem powinnam się w końcu wziąć za siebie . mam fatalne oceny .. na niczym nie umiem się skupić , nic mi nie wychodzi . 
po szkole szybko zrobiłam zadanie , ogarnęłam pokój bo już dawno nie chciało mi się za to zabrać . przyjechała Daniela , byłyśmy na mieście po sałatę . mama zrobiła nam na kolacje pyszną sałatkę , w sumie jem ją od trzech dni .. przeżarłam się . ale to mój jedyny posiłek dzisiaj więc jakoś nie mam do siebie żalu .. chociaż mogłabym zjeść to samo rano .. staram się o tym nie myśleć . 
zaczęłyśmy oglądać film . doszła do nas Ola . film pt. ' LOL ' wersja z Miley Cyrus . nie przepadam za nią ,ale film bardzo fajny . jest też wersja francuska z tego co wiem . teraz zaczynam oglądanie kolejnego " Nie ma lekko " , zobaczymy jaki będzie . dziewczyny poszły , zostałam sama . próbuję się dogadać z naszym niemieckim kolegą z Tropical , ale coś nam nie idzie xd pewnie to wina tego ,że oboje jedziemy na tłumaczu .  
   
 
 Jagodzia poinformowała mnie sms'em ,że znowu pada śnieg ♥ łiii , chyba jako jedna z nielicznych się z tego cieszę .. kocham tą biel . popijam karmelową herbatę i biorę się za ogarnianie zdjęć do posta . mam tego masę .. ogółem coś ostatnio często piszę ; O 

2 komentarze: