niedziela, 12 sierpnia 2012

rain of stars .

hej !

pisze tego posta szybko i idę spać ,bo moje paczały już się zamykają , a przydało by się jeszcze poćwiczyć , umyć itd .. gdzieś ok. 4 ma być tata , fajnie ,że nareszcie go zobaczę ; ) 

dzisiaj zamulałam w sumie większość dnia . tak jak pisałam wzięłam się do obklejenia pudełek wycinkami z gazet - wygląda na pewno lepiej , niż takie normalnie pudełka po butach . zrobiłam dwa , efekty może pokażę . nie wiem kiedy , może wstawię jutro . 

po popołudniu spacer z Olą . pogadałyśmy , od razu zrobiło mi się lepiej . posiedziałyśmy na ławce nad stawem , potem na krawężniku . w sumie nic nadzwyczajnego . 

dzisiaj mamy ,jak pewnie wiecie , ' Noc spadających gwiazd ' 
ogółem ja kocham patrzeć w niebo , w gwiazdy , jak i w chmury . ma to w sobie jakąś cudowną magię , nie da się tego opisać . 
siedziałyśmy na kocu ,na krawężniku , momentami nawet leżałyśmy , z głowami ciągle ku niebu . dzisiejsza noc jest zimna , więc pewnie odbije się nam to na zdrowiu - trudno . długo myślałam nad moimi życzeniami . myślałam czy chce by to jedno ,najważniejsze się spełniło . czy dałoby mi to szczęście ? czy dało by i jemu ... ?
trudne pytanie ,ale nie powinnam tu wplatać moich wątków prywatnych . staram się nad tym panować , haha . 
wracając do tematu , spadających gwiazd widziałam chyba z 7 . chciałabym widzieć ich jak najwięcej . ale niestety w środku miasta , gdzie latarnie oświetlają niebo i do tego przy takiej pogodzie nie było szans ,żeby podziwiać niebo w pełni . może w przyszłym roku uda mi się oglądnąć gwiazdy w jakimś lepszym miejscu . czas pokarze . no dobra ja zwijam do łóżka . nie wyobrażam sobie mojej jutrzejszej pobudki o 8 ;O
mus to mus . dobranoc ; 3
jakiś ulicowy staroć , fot. Kasia Mendel . 

no i przy okazji , z prośbą jednej osóbki , dodaję nasz krawężnik , ale w tym miejscu , haha , siedzimy rzadziej xD


ps. Jak nowy wygląd bloga ?
piszcie opinie ; ) 


no i dziękuję za 22 obserwujące osoby i tyle wyświetleń ♥
jestem w szoku !

3 komentarze:

 1. Ja nie widziałam żadnej "gwiazdy" ;c.
  Fajny nagłówek :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Nowy wygląd b. mi się podoba, tylko literki w postach mogłyby być większe, bo trudno się czyta. ;P
  Ja też nic nie widziałam ;C

  OdpowiedzUsuń
 3. Uwielbiam ten nowy wygląd ! ♥ Ja też nie widziałam ;c

  OdpowiedzUsuń