niedziela, 12 sierpnia 2012

chęć .

hej !

jest 11:08 , ja dalej leżę w łóżku z laptopem , książką i kremem do ust . spałam gdzieś do 10 , może dłużej . zjadłam kawałek starej pizzy , na którą wcale nie miałam ochoty . brzuch mnie boli , nie chce mi się jeść ,więc pewnie dzisiaj nie zabiorę się już do jedzenia , na pewno nie z własnej woli .. 

plany na dziś ? raczej brak . mam ochotę zrobić coś typu obkleić karton wycinkami z gazety . może nawet zrealizuje ten pomysł . kiedyś zrobiłam takie pudełko i w sumie je lubię ,a wygląda lepiej niż zwykłe pudełko po butach . mam też ochotę poczytać , porobić zdjęcia , pojeździć rowerem . pewnie wezmę się też za malowanie paznokci i robienie pasemka pastelami . muszę też poćwiczyć . 

co konkretnie będę robić to nie wiem . tata wraca w nocy i szczerze się z tego cieszę . zamówiłyśmy z mamą zdjęcia w rossmanie na moją ścianę . aktualnie czekam aż się wygrają ,czy coś . Kasia już jest w domu ,więc pewnie w najbliższym czasie ją zobaczę . mogłabym dzisiaj ją odwiedzić ,ale szczerze nie mam po prostu siły . mam nadzieję ,że pogoda się poprawi i będę mogła do niej przyjechać bez obawy ,że wrócę mokra . no i chciałabym się wybrać na plażę nad zalewem i na Bąków może . na razie czekamy na słońce i upał . wakacje się kończą ,a ja dopiero teraz je poczułam . cudownie . ale trzeba się cieszyć z tego co jest ; ) 
dobra zwijam ,czas się ogarnąć . jak macie jakieś fajne pomysły , typu właśnie takie poobklejane pudełko ,to piszcie , chętnie pobawię się w zrobienie czegoś takiego ; > 

ps. muszę wziąć się za zmiany na tym blogu , chodzi mi głównie o jego wygląd . zacznę chyba od nowego nagłówka . chętnie poczytam też wasze pomysły na niego . czekam . a sama też postaram się nad tym pomyśleć . propozycje kolorów też mile widziane ;  D

miłego dnia ! ; ) 


moje zaginione wisienki ; ccc

1 komentarz:

  1. Prowadzisz fajnego bloga, a te zdjęcie z tymi czereśniami mi się bardzo podoba. Obserwuję.
    ZApraszam do mnie http://kdsvnlfdvj.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń