poniedziałek, 20 maja 2013

everything and nothing.

Może zacznę od tego,że dzisiaj 20 maja ,a z 20 maja urodziny kogoś,kto jest dla mnie mimo wszystko bardzo,baaaaaaaaaaaardzo ważny. I z reguły nie piszę tu o tym ..o Nim,ale coś w środku mnie karze mi napisać chociaż te skromne " Wszystkiego Najlepszego " ,mimo ,że na pewno tego nie przeczytasz. 
Coby się nie stało w najbliższym czasie,a stać może się bardzo dużo ,jestem.


Co do mojego jakże ciekawego życiorysu ,to dzień minął szybko i nawet dobrze. W szkole totalna zamuła,dopiero potem się troszkę obudziłam. Później skatepark z Danielem ,dodam kilka zdjęć na życzenie ; ) Wieczór z Jagodzią,miasto,staw kościuszki ,film u mnie. Jakiś taki nieogarnięty horror,nawet nie skończyłyśmy. Szybka ,dobra akcja ,hahaha, ja to jednak mam naryte (y) 
Każdemu się może zdarzyć,noooo. 
No i tak zleciało. Byłam sobie w sklepie,w sumie to chciałam się po prostu przejść,a że kupiłam do tego białą czekoladę ,to nie moja wina,haha. Złożyłam życzenia i poszłam sobie do domku. 
Coś mi ćwiczenie ostatnio nie idzie,ale staram się jak mogę. Nie mam z kim biegać i to jest dobijające,brakuje mi tego! Chyba zacznę sama,tylko jakoś tak...no.
Może się odważę. Do wakacji mało czasu!
Dobra,zabieram się za zdjęcia. 


cieszy się łajza do telefonu jak głupi do sera :D 
a tu se taka tam ja haha . 


haha ,macie tu kilka zdjęć pt. 'Daniel Sikora Photography' (y)3 komentarze:

  1. To ode mnie też wszystkiego najlepszego. blogzakreconejnastolatki.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń
  2. ciekawie ;3.


    maymiodek.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń