środa, 17 kwietnia 2013

spring!

hej!

Nie pisałam parę dni, napiszę sobie tylko 'w punktach' można powiedzieć,ważniejsze rzeczy ,które się zdarzyły.
*poniedziałek - rano działki z Olą,taki sobie spacerek przed szkołą,poznałam,jak to ja,pewnych Panów Robotników xd hahah Andrzej i Mario,pozdrawiam haha!
Do tego zdjęcia z Kamilą,mam masę zdjęć do ogarnięcia i ciągle tylko nowe i nowe! I brak sił na jakiekolwiek ich ogarnięcie ;o
*wtorek - byłam sobie popołudniu na zdjęciach z Olą. Tak się przyzwyczajam ,że dziwnie mi jak ruszam się z domu bez aparatu ;O Biegałam potem z Edytką,aż pod Ligotę,jestem w szoku ,bo to przeżyłam. Co mogę jeszcze dodać? Nie byłam zmęczona,podwójny szok! No ,a poza tym to nie działo się nic konkretnego.
*no i dzisiaj - szkoła,sprawdzian z WOS'u, mam 4+ i patrząc na to ,że jedynie zrobiłam notatki to jestem pozytywnie zaskoczona. Byłam sobie na zdjęciach/spacerze/shake z Moniką, a później siatka z Olą i Michałem na ulicy, jest niewyobrażalnie ciepło ,wręcz cudownie! 
Myślę które by tu dodać zdjęcia,coś wymyślę,ale to później. Teraz poćwiczę jeszcze troszeczkę,wejdę pod prysznic i dopiero odpalę kompa - Top Model dzisiaj przecież, hyhyhyhy : ) 

Paulina i Kornelia ; ) 

4 komentarze:

  1. Piękne zdjęcia. Obie macie cudowny styl!
    Zapraszam na bloga: http://marpleous.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń