niedziela, 10 marca 2013

twice .

Tak sobie siedzę i w zasadzie nie robię nic poza skakaniem po wszystkich stronkach i nabijaniem kolejnego level'a w Pou .. Próbuję w psychicznie przygotować się na kolejny tydzień walki . Samopoczucie poprawia mi fakt ,że prawdopodobnie w następny weekend nareszcie pochodzę sobie po sklepach i może nawet coś kupię. Do tego przypomniała mi się pewna obietnica rodziców dotycząca nowego pupila na wiosnę , hmm . Muszę z nimi o tym porozmawiać . Pytanie tylko czy naprawdę tego chcę i czy będę miała czas opiekować się tym maluszkiem .. wszystko pod znakiem zapytania . Ale tak czy tak ,chcę! 
Na 20 przychodzą sąsiedzi ,kolejną niedzielę spędzam tak samo, co ze mną jest ?! Obżarstwo przed tv ,no cóż . Może właśnie takiego odpoczynku mi trzeba ? 
Jej ! Już za dwa tygodnie jedziemy! Święta w Niemczech zapowiadają się wyjątkowo. Może nie poczuje tej Wielkanocy ,ale za to pozwiedzam , zarówno miejsca jak i sklepy ,przynajmniej na to liczę! 
Mama zgodziła się na taki prezent jaki sobie wymyśliłam. Mianowicie ,będzie to książka. Jutro ma zrobić przelew ,ale przyjdzie chyba dopiero w kwietniu ,kupuję w przedsprzedaży bo bardziej mi się opłaca. Jaka to będzie książka? Dowiecie się jak już ją dostanę ; ) 
Dobra ,chcę tu wrzucić kilka zdjęć ,tylko jeszcze nie do końca wiem jakich ... o.O 
Zaraz coś wymyślę ,cześć!Post bez ładu i składu .. standard tutaj przecież ; )
potem może coś jeszcze dorzucę ,więc zaglądać!

2 komentarze:

  1. Śliczne te zdjęcia! : )

    #zapraszam
    www.freakyloverblog.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń
  2. bożż jakie te zdjęcia przecudowne *_*

    OdpowiedzUsuń