sobota, 30 marca 2013

wracam.

no czeeść !
Wiem, miałam pisać na bieżąco ,ale wyszło jak wyszło. Jutro wracam już do domu i cieszę się ogromnie ,że będę mogła wyspać się w swoim kochanym łóżeczku oraz zacząć powoli realizować moje pomysły,a bardziej zbierać materiały. Tyle rzeczy do zrobienia! Będę musiała powoli przygotowywać rzeczy do sprzedania. Mam nadzieję ,że wszystko wypali, uhuhuh. 
Święta u mnie w tym roku nijakie. Wcale ich nie czuć ,z koszyczkiem nie byłam,jajek nie malowałam,nie ubierałam drzewka. Nic. Ale nie narzekam. Przynajmniej odpoczęłam i zobaczyłam wiele miejsc. 
Posty z wyjazdu podzielę na kilka.. albo zrobię jeden wielki ,nie wiem! Na pewno będzie jakoś to podzielone,żebym mogła napisać krótko i dość ogólnie o danych miejscach. Nie będzie tego chyba aż tak dużo. 
Rzecz jasna postaram się napisać coś o świętach. No i mam kilka pomysłów i chyba zacznę to wszystko notować bo w mojej głowie aż kipi od rzeczy które chciałabym zrobić/o których chciałabym napisać.

Tym razem wiosenne porządki u mnie nie polegają na ścieraniu kurzu,myciu okien czy wyrzucaniu bezużytecznych rzeczy... polegają na sprzątaniu w samej sobie. Co łączy się też z porządkami tutaj. Jakby nie patrzeć ten blog jest jakąś tam częścią mojego życia,bo to tu spisuje prawie wszystkie zdarzenia. 
A posty tematyczne,których postaram się tworzyć coraz więcej to tylko dodatek. 
No nic. Więcej będzie jak tylko zbiorę siły i ogarnę się po powrocie. 
Lekcje,rodzina,rozpakowywanie,drukowanie zdjęć,pisanie tutaj,zbieranie materiałów ,przy tym drobne zakupy,ćwiczenie,sortowanie zdjęć z wyjazdu,przyjaciele,On.. a tak mało czasu!


tylko jedno zdjęcie,którego nawet ja nie rozumiem. Nie wstawię nic więcej ,mój komputer nie ma ochoty na współpracę,ja padam na pysk. Ostatnia noc na skrzypiącym,dmuchanym materacu ,później ulga.

5 komentarzy:

 1. Fajnie ze znowu jestes obserwuje licze na to samo wesolych swiat :D jukaandfashion.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Trzymam kciuki.
  Wesołych.
  Zapraszam do mnie

  OdpowiedzUsuń
 3. u mnie też święta nijaki
  udanego "sprzątania siebie"

  OdpowiedzUsuń