wtorek, 12 lutego 2013

education ? no! POU ! : D

Hej !

Zbieram się do posta od kilku godzin . Dzień minął mi w sumie spoko . Jak na przeciętny dzień szkolny to nawet bardzo spoko! Rano trudno było wstać ,znowu chodziłam nieogarnięta ,ale dałam radę . Od rana mam w głowie jedną nutę , pojawi się pod koniec posta. W szkole normalnie . Matma - hahahaha ,totalny nieogar. ale przynajmniej się rozbudziłam . Religia ? huehue piszę drobnym maczkiem żeby moje cztery kartki starczyły do końca roku . Dwa Polskie ? Dałam radę , siedziałam sobie na parapecie bo 'ktoś' mi ciągle albo coś zabierał ,albo próbował popisać ... pomińmy kto zaczął :D Z dwóch ostatnich lekcji byliśmy zwolnieni . Fajna niespodzianka . Siedzimy pod klasą , już 8 min . po dzwonku , Pana nie ma .. W końcu idziemy , paczymy na zastępstwa i .. 'uczniowie zwolnieni do domu' dobrze ! :D Takim to sposobem przed 12 byłam już w domu . Zjadłam malutkiego gołąbka , ogarnęłam trochę i poszłam na miasto . Połaziłam sobie godzinkę , byłam w chińskim po mazaki, które wypaczyłam u Oli . Do tego kupiłam sobie kolejny grzebień , dwa długopisy , spodnie i bluzkę : ) Poszłam o 14 na korki , w cudowny sposób z małą pomocą telefonu trafiłam . Byłam tam całe 5 minut bo to tylko taka 'lekcja organizacyjna' . Już się boję ...
Później do domu , znowu podjadłam gołąbków , jestem na siebie zła ,ale już mam pomysł na inne motywowanie się do niejedzenia . Usiadłam do niemca , przyznam szczerze ,że nie jest tak źle . Myślałam ,że będę musiała więcej ogarnąć do tego sprawdzianu . Może uda mi się wyskrobać na 4 . W czwartek kartkówka z chemii , mama dzisiaj ogarniała to prawie godzinę .. dobrze ,że ma mi kto to wytłumaczyć ,sama nie połapałabym się nigdy! W miarę rozumiem ,muszę tylko wyuczyć się jednej tabelki ,więc nie jest najgorzej . Zjadłam sałatkę na kolacje ,dojadłam bułką ! Agr ! Do ćwiczeń coś ostatnio nie mam zapału , nie wiem co mi jest . Przemogłam się i poćwiczyłam trochę ,ale zdecydowanie za mało . Rozleniwiłam się ! 
Teraz siedzę sobie wykąpana ,jest przed 21 więc może uda mi się ogarnąć jakieś foldery ze zdjęciami . Po feriach ,jak już wspominałam , jest tego masa! Nie wiem nawet ,które zdjęcia to dodać .. A właśnie ! Prezentami urodzinowymi pochwalę się prawdopodobnie po weekendzie . Nie ma tak łatwo ,muszę je tu uwiecznić : ) Pewnie i tak nie będzie wszystkich bo chrzestną i dziadków zobaczę dopiero za kilka tygodni .. ale myślę ,że tradycyjnie prezentem będzie koperta ,więc nie ma co oglądać .
Tak na marginesie . Tak się wkręciłam w tego całego Pou ,że napierd*lam w to od rana ! I to żeby było lepiej , teraz już podwójnie xd


Dwa moje ulubione zdjęcia z tej ' serii ' jak zwykle na flogu , jestem zdania ,że bez sensu dodawać tutaj drugi raz :3 

"Ja to zdobędę, za wszelką cenę 
dojdę do celu i wszystko odmienię 
jestem pewien i dzisiaj już dobrze wiem 
żeby spełnić swoje sny muszę trzymać ster" ♥tak , niech sobie lecą hejty ,że słucham B.R.O , mam w dupie wasze zdanie ,po prostu jego muzyka podnosi mnie na duchu .. jest dość pozytywna : ) 

1 komentarz: