wtorek, 30 grudnia 2014

goodbye 2014!

Chyba nadszedł czas krótko podsumować ostatni rok. Nigdy tego nie robiłam i nie powiem ,że łatwo mi zebrać wszystkie myśli w jedno. Ale spróbuję. 


2014 niewątpliwie był rokiem wzlotów i upadków. Miewałam momenty gdy ciągle latałam na zdjęcia i z każdą kolejną sesją chciałam więcej, ale też zdarzały się chwile kiedy nie potrafiłam zmusić się do wzięca aparatu do ręki. Momentami sądziłam ,że to po prostu koniec. Może się wypaliłam? Nie wiem. Na szczęście jakiś czas temu uznałam ,że nie chce zmarnować tego ,co osiągnęłam do tej pory. Dziękuję w szczególności osobom ,które w takich chwilach dały mi porządnego kopa w dupę! 
Dziękuję też wszystkim osobom z którymi miałam przyjemność współpracować w tym roku. Zwłaszcza tym,którzy starali się zrobić 'coś więcej' . Kiedy zaczynałam swoją przygodę z aparatem nawet nie marzyłam o tylu chętnych do współpracy ze mną. Jestem pełna podziwu,i dumna, z tego że komuś podobają się moje prace. 
Przez ostatni rok bardzo zregenerowałam się psychicznie. Fakt,popełniłam wiele błędów,mniejszych i większych. Niektórych żałuję bardziej,niektórych mniej. Każdy z nich dawał nauczkę na przyszłość. Jestem osobą ,która stara się wyciągnąć z każdego potknięcia wyciągnąć jak najwięcej wniosków,co nie znaczy,że nie zdarza mi się popełniać tego samego błędu po kilka razy z rzędu. 
Kiedy myślę o dwatysiące-czternastym mam w głowie setki wspomnień. Dziękuję wszystkim,którzy ze mną na te wspomnienia pracowali. cieszę się,że mam tak cudownych przyjaciół i wierzę,że następny rok będzie kolejnym,który na długo utkwi mi w pamięci. 
Skoro już mowa o 2015 to mam jak zwykle masę planów i postanowień. Przede wszystkim chciałabym skupić się na własnym zdrowiu oraz na dążeniu do wymarzonej sylwetki. To postanowienie męczy mnie w zasadzie od ładnych paru lat,ale teraz wierzę,że się uda. Oczywiście mam też plany związane z moją pasją. Mam zamiar robić jeszcze więcej zdjęć,chciałabym żeby w moich folderach było jak najwięcej oryginalnych,pomysłowych i przede wszystkim udanych sesji! Liczę na to ,że uda mi się nawiązać współpracę z kolejnymi wspaniałymi osobami oraz ,że moje dotychczasowe modelki ( i modele) również w tym roku będą mieli ochotę stanąć przed moim obiektywem. 
Co do postanowień to mam ich jeszcze masę i trzymam kciuki ,żeby wszystkie plany udało mi się wcielić w rzeczywistość. Myślę,że przez ostatnie miesiące wszystko ułożyło się na tyle dobrze,żebym teraz mogła zacząć nowy rok z ogromną mobilizacją do działania i uśmiechem na ustach! :) 


sesje 2014
nie sposób wrzucić tutaj wszystkie moje ulubione zdjęcia oraz wszystkich tych z którymi współpracowałam,ale każdemu z Was chciałabym jeszcze raz bardzo podziękować za współpracę! :) Życzę Wam najlepszego z możliwych Sylwestra oraz niezapomnianego 2015! 

2 komentarze:

  1. cudowne zdjęcia zrobiłaś w tym roku, pokaż jeszcze większy talent w następnym!

    OdpowiedzUsuń