środa, 29 maja 2013

wszystko .

Nie poszłam sobie do szkoły,bo mam dobrych rodziców bojących się o moją średnią z chemii ,haha. Mam więc sporo wolnego czasu na napisanie tutaj czegokolwiek. Zaniedbuje tego bloga i to dosyć porządnie,co wcale mnie nie cieszy. Nie mam jednak o czym tutaj pisać,pewnie też coraz mniej osób tu zagląda. 
Wcale się nie dziwie. Może znowu zacznę tu wrzucać całe sesje. Tylko puki co nie mam za wiele nowości ... 
Postaram się coś porobić,mam kilka pomysłów na zdjęcia,ale realizacja coś mi nie wychodzi. Wezmę się za to,obiecuje i piszę o tym tutaj ,żeby naprawdę się za to wziąć. 
Dzisiaj zrobiłam kilka zdjęć. Miałam spore plany ,ale zgubiłam pilot do aparatu i dupa :C Potem go jeszcze poszukam ,ale kurcze...nie wiem gdzie mógłby być. Do tego zapodziałam też dekielek do stałki. Jestem genialna -,-
Dodrukowałam zdjęcia na ścianę ,większość już też przyczepiłam. Męczy mnie ta drukarka ,ale puki co aparat jest ważniejszy i nie mam za co kupić typowej drukarki do zdjęć. 
Mamy długi weekend,pogoda (tfuutfuuuu) się poprawia. Nareszcie. Przydałoby się poruszać bo tylko siedzę w domu i jem .. i jem , jem ,jem. Źle.
No i co? Limit tematów się wyczerpał,lecę do zdjęć ,hej. 
1 komentarz: