środa, 24 kwietnia 2013

beautiful?

no cześć!
Tak sobie usiadłam na łóżku i stwierdziłam ,ze wypadałoby w wolnej chwili coś tutaj wrzucić. Tak więc ...
Poniedziałkowe popołudnie minęło mi nadzwyczajnie miło. Na troszkę w teren z Świętą i Wiki,potem z Olą na ORLiK. "Pograłyśmy" w siatkę,zjadłyśmy bułki,potem na boisko,troszkę kosza,całkiem ok. Mogłabym tak spędzać większość dni ; ) 

We wtorek rano biegałam z Edytką,niestety mój katar(który na szczęście okazał się alergiczny) mnie wykańczał. Ale zawsze to jakiś tam ruch. Potem zaczęłam sprzątać w moich półkach,wywaliłam sporo rzeczy,wymęczyłam się przy tym,ale mimo wszystko zdążyłam i na 14 byłam już sobie w Borkowicach u Dominiki. Porobiłyśmy zdjęcia,przyznam ,że jeszcze do nich nie zajrzałam,brak czasu. 

Po powrocie znowu ogarnianie pokoju. Poprzestawiałyśmy z mamą meble. Dobra zmiana,lubię zmiany ^^ I na obecną chwilę już (prawie) wszystko pokończyłam. Końcówka dnia z Olą na mieście i tak zleciało.
Dzisiaj ,mimo ,że poszłam spać przed 3, wstałam już o 7:30,na szczęście jestem wyspana. Pozawieszałam zdjęcia na ścianę ,poza tym to nie robiłam nic ciekawego. O 14 poszłam sobie ze Świętą na dwór. Dobrze,dobrze ^^ No i tak sobie niedawno wróciłam i zaraz lecę do kaufa po orzeszki w miodzie,tradycyjnie na TopModel ; ) 

Ola ; )2 komentarze:

  1. hahaaha też oglądam top model ! c:

    OdpowiedzUsuń
  2. top model jest genialny ^^
    smacznych orzeszków w miodzie ;D

    ~http://friend-above-all.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń