wtorek, 15 stycznia 2013

strange night.

cześć !

Zacznę od wczorajszego tematu żeby mieć to z głowy . Zalaminowałam całe włosy , wielkiej różnicy nie zauważyłam ,ale jest okej . Wieczorem zrobiłam jeszcze maskę z żółtka , oliwy z oliwek i cytryny . Nie umiałam zmyć , włosy jak maselniczka . Dzisiaj rano umyłam dokładnie szamponem i nałożyłam odżywkę i jest okej . Trudno było je wysuszyć ,ale dałam radę i jestem zadowolona : ) 

Dzisiaj czuję się dziwnie . Strasznie mi słabo , nie wiem co się dzieje , zrobię sobie zaraz sałatkę ,może będzie lepiej . Drugą noc z rzędu nie mogę spać ? nie znam powodu , no może jeden ,ale czy to by aż tak na mnie wpływało ? dziwnie . Mam nadzieję ,że dzisiaj zasnę już normalnie . 
Nie spałam gdzieś do 3 . Nie tak długo ,ale nie podoba mi się to ,że kładę się specjalnie wcześniej ,a się nie wysypiam . Chociaż , to leżenie przyniosło niespodziewane efekty . Wpadło mi masę pomysłów na zdjęcia ..gdybym tylko umiała je wykonać . Ale , zanotowałam ,a bardziej narysowałam sobie wszystkie , dawno nie miałam takiej 'weny' . Zrealizowałam dzisiaj już kilka pomysłów , może nie tak jak chcę ,ale ważne ,że w ogóle mam do tego zapał . Nie wiem czy zrobię dzisiaj jeszcze jakieś . Zależy jak się będę czuła . Antybiotyk się skończył wczoraj ,a ja ani trochę nie wyzdrowiałam .. chcę już być zdrowa ! 
Na myśl o powrocie do szkoły robi mi się słabo . Prawie dwa tygodnie nadrabiania , miazga . Nie wiem jak ja dam sobie z tym radę , tyle szczęścia ,że jeszcze niecałe dwa tygodnie do ferii . 
Zamówiłam wczoraj nareszcie bluzę . Pochwalę się jak przyjdzie i mam nadzieję ,że przyjdzie szybko ! Zostało mi 50 zł. super xd Tak właśnie się zbiera na aparat biczys ! hahaha . Na wiosnę chcę dokupić sobie jeszcze wiele rzeczy , chociaż jedne spodnie , jeszcze jedną bluzę , buty ... Może na urodziny coś nazbieram . Od taty dostanę obiekty i może drukarkę do zdjęć ,jeśli go namówię .. oczywiście z papierem :D 

A od mamy ? W sumie ona ciągle daje mi na coś kasę ,więc raczej nie mam zamiaru jej prosić o nic wielkiego . Wiem tylko ,że chcemy wybrać się w najbliższym czasie do fryzjera ,może namówię ją na jakąś odżywkę prostującą czy coś ^^
Dobra , idę robić sobie jeść ,bo serio słabo się czuję , zdjęcia potem , hej ! obiadek <3" dlaczego miałabym się bać ? " 

1 komentarz:

  1. wiem jak to jest nie móc usnąć, taaa i to zmęczenie następnego dnia:/
    zdrowiej szybko :)

    OdpowiedzUsuń