piątek, 11 stycznia 2013

ale zmuła .

hej !

Oglądam jakieś pierdoły na yt . Nudy straszne , nie mam co robić w domu . Tęsknie cholernie za kilkoma mordkami ,za wieczorami na dworze . Szczególnie za jedną mordką , która również jest chora i mam nadzieje ,że szybko wyzdrowieje :* Czuje się lepiej . Od wczoraj biorę już antybiotyk ,bo takie 'leczenie' nie przynosiło skutków . Oczy mi strasznie ropieją i pieką . wtf !? 
Wczoraj całe popołudnie i wieczór oglądałyśmy z mamą Pamiętniki z wakacji . Obie teraz siedzimy w domu ,jak nigdy ! 
Mam dziwny humor ,raz się śmieję ,za chwilę chce mi się płakać . Niby tydzień ,ale nie wytrzymuje . Muszę wyjść z domu ,jak najszybciej ! Weekend jeszcze chyba przesiedzę , a od poniedziałku męka ! Nie mam zeszytów ,a mam masę nadrabiania . Nie wiem czy mam jechać do kogoś po nie ,czy się tym nie martwić . Oceny na półrocze już powystawiane , nie mam żadnej 3 ! fuck yea !
Rozmawiałam dzisiaj z mamą o przyszłości . Dało mi to do myślenia ,powoli wiem czego chcę , i zrobię WSZYSTKO żeby to osiągnąć ! Czas wziąć się w garść : )
Tata dzisiaj spytał : ' Co chcesz dostać na urodziny ? ' Yhhh ... nie znoszę tego pytania . Nie wiem czemu ,nie lubię swoich urodzin. Kiedy tylko ktoś o nich wspomina od razu robię się zła . Może kiedyś mi się to zmieni . 
Wyszło na to ,że prawdopodobnie odda mi + naprawi długi obiektyw , mi tam pasuje . 
Dobra kończę , taki nijaki ten post . 
Mam ochotę coś upiec , agr ! Ale ja przytyje od tego siedzenia w domu : / Dobra szukam jakiegoś fajnego przepisu , pa !
' I pokochałam ten świat, który ma niebieskie oczy '

1 komentarz:

  1. Każdy ma inne podejście do swoich urodzin , mój tato niestety nie złoży mi już nawet życzeń. Pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń