środa, 19 grudnia 2012

omg .

hejhej ! 

Czuję się jakbym nie pisała całe wieki ;O Tyle mam ostatnio do zrobienia ,że nie nadążam , w sumie nic ciekawego , większość to dla mnie czysta przyjemność ,ale i tak uważam ,że to nic ciekawego . 
Poniedziałek , wtorek ,środa .. leci mi ten tydzień mega szybko ! w poniedziałek oczywiście szkoła , potem miasto z mamą , dom , granie na x-boxie ( mam na dwa tygodnie i muszę się nacieszyć awww *.* ) 
Wtorek , pouczyłam się chemii ;O niby ogarniam ,ale tak naprawdę nie ogarniam . W sumie sprawdzian miał być jutro ,ale Pani się zlitowała i mamy po świętach . Musze go napisać na 4 , muszę mieć same 4 na półrocze , bo tyrymtyrym ... na wiosnę rodzice chcą mi zrobić pokój i myślę ,że głównie oceny na półrocze ich do tego przekonają ... muszę dać z siebie wszystko! strasznie mi na tym zależy . Pewnie i tak przesunie się to na wakacje ,jak nie później ,ale podjęcie w tym kierunku jakichkolwiek działań bardzo mnie ucieszy . 
Dzisiaj w Jysku nawet oglądałyśmy z mamą moje wymarzone łóżko , okazało się ,że da się je rozłożyć ,ideał ♥ tak mnie kusi ,żeby już teraz je kupić ,bo jest przecenione ,ale mama twierdzi ,że lepiej poczekać .. 
Jedne meble też mi się strasznie spodobały ,ale nie wiem czy mogę liczyć na nowe .. jednak w 2013 narażam rodziców na spore wydatki , i tak są kochani bo się zgadzają i na Londyn , i na pokój , do tego może jeszcze kolonie za granicą ... aż nie wierzę *.*
Poza tym to u mnie jak zawsze . Raz mam strasznego doła , za chwilę latam z zacieszem na ryjku jak opętana , norma . Staram się dużo ćwiczyć . W sumie sporą cześć swojego czasu na to poświęcam . Brzuch już mniej więcej doprowadziłam do 'normalnego' stanu ,teraz skupiam się na nogach . Znalazłam dużo ciekawych ćwiczeń , codziennie próbuję czegoś nowego , powtarzając też ćwiczenia z dnia poprzedniego . Mam lekkie zakwasy ,ale powoli przestaję je odczuwać . W sumie lubię czuć wysiłek , jestem z siebie wtedy taka dumna ^^
Tak myślę ,że przez święta uda mi się dodać jakiegoś posta . Wigilię spędzam w domu , chcę zająć się dekoracją stołu , oczywiście mamcik mi pomoże . Chcę żeby było inaczej niż zawsze . Pewnie obfotografuję to wszystko i złożę z tego jednego wielkiego posta o świętach .. wspominałam o tym już wcześniej . Święta w sumie lada dzień ,a ja ? a ja mam totalny nieogar ! Trzeba jeszcze przynieść / kupić moje fioletowe gałązki i je gdzieś ładnie postawić + ozdobić . Dzisiaj w pepco znalazłam idealne małe bombeczki . Jeśli mi ię uda , będzie ślicznie . Musze jakoś wykorzystać moje klamerki , posprzątać i co najważniejsze ( xd ) wymyślić jak zrobić koczka na moich włosach haha Uparłam się i nie podaruję ! mama będzie z nim walczyć ,przypuszczalnie gdzieś z godzinkę . Damy radę ! : ) 
Jeśli ktoś ma dobry sposób na zrobienie koczka , jestem otwarta na rady :D 
Plany na najbliższe dni ? Kontynuacja ćwiczeń ,to na pewno . Jutro chyba przywiozą choinkę ,więc z mamą ją ubierzemy , awww , znów będę wieszać bombki z aparatem na szyi , tak to lubię ^^ W piątek wigilia klasowa ,potem prawdopodobnie fociamy z Jagodą , obyyyyy ! To wszystko jest tak trudne i dziwne .. mam nadzieję ,że będzie dobrze : * 
No i sobota , sprzątanie ,pewnie miasto , ostatnie poprawki , pewnie przez weekend jeszcze wyciągnę kogoś na spacer , nie wiem jeszcze kto to będzie ,ale nie można marnować wolnego : ) 
Co do sylwestra to jedna wielka klapa . Kończy się na tym ,że siedzę w domu . Nawet jakbym chciała nie mam do kogo iść . Coś czuję ,że będzie NUDA . Cóż .. taki najwyraźniej mój los . 
Kończę pisać ,wrzucę kilka zdjęć bez jakiegokolwiek sensu + kolaż z ostatniego piątku , wykonany przez Kasię , tak dla uwiecznienia <3 


 łaaa , nawet szramy z wakacji jeszcze widać na nodze ;___; <3 ; C 

4 komentarze:

  1. Świetne zdjęcia <3
    Zapraszam do siebie; *

    OdpowiedzUsuń
  2. Do Sylwestra jeszcze trochę czasu. Zobaczysz, że nie będzie nudno :) Zawsze jak z początku nie ma się planów, to później i tak coś fajnego się robi. :)
    Wesołych Świąt ;)

    OdpowiedzUsuń